Álláshirdetés

2019. augusztus 29. 20:48
Az Országos Polgárőr Szövetség gazdasági ügyintézői és igazgatási előadói munkakörökbe, teljes (hivatali) munkaidőben munkatársakat keres azonnali belépéssel.

Gazdasági ügyintézői munkakörbe 1 fő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Tagszervezetek, egyesületek felé támogatási szerződések készítése
  • Az átadott támogatási összegek felhasználásának figyelemmel kísérése, az elszámolások ellenőrzése
  • Támogatók felé történő elszámolások összeállítása
  • Analitikus nyilvántartások vezetése (pénzügy, szerződések)
  • Személyi anyagok naprakész karbantartása
  • Gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Gazdasági témájú levelezések intézése.
Elvárások:
  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szakterületen végzett legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Word felhasználói szintű)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VII. kerület

További lehetőségek:

  • Gyakorlott, nyugdíjas munkavállalót is fogadunk.
  • Megbízásos jogviszonyban vagy számlaképes egyéni vállalkozóként.

  • Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a gazdasag@opsz.hu e-mail címen lehet.

Igazgatási előadói munkakörbe 1 fő munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Polgárőr igazolványok igénylésével, kiadásával, bevonásával és visszavonásával kapcsolatos adminisztráció végzése
  • Polgárőrök személyi adatainak kezelése, változások átvezetése
  • A polgárőr igazolvánnyal történő visszaélések feltárása, ellenőrzése, vizsgálata
  • Polgárőr egyesületek tagfelvételéhez, az adataik nyilvántartásához kapcsolódó adminisztráció végzése
  • Nyilvántartási anyagok vezetése, naprakész karbantartása
  • Kapcsolattartás a tagszövetségek irodavezetőivel és a polgárőr igazolványok gyártásával megbízott cégekkel
  • Igazgatási szervezet tevékenységéhez kapcsolódó levelezések intézése
  • A határidős kötelezettségek figyelemmel kísérése
  • Irattározási és selejtezési feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Internethasználat
  • A polgárőrség felépítését és működését meghatározó jogi és belső szabályzók ismerete

  • Gyakorlott, nyugdíjas munkavállalót is fogadunk

  • Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal az igazgatas@opsz.hu e-mail címen lehet.