Álláshirdetés gazdasági ügyintéző munkakörre

2019. március 08. 07:00

Az Országos Polgárőr Szövetség állást hirdet 1 fő részére, gazdasági ügyintéző munkakörben, teljes munkaidőben, azonnali belépéssel.

Feladatok:
  • Tagszervezetek, egyesületek felé támogatási szerződések készítése
  • Az átadott támogatási összegek felhasználásának figyelemmel kísérése, az elszámolások ellenőrzése
  • Támogatók felé történő elszámolások összeállítása
  • Analitikus nyilvántartások vezetése (pénzügy, szerződések)
  • Személyi anyagok naprakész karbantartása
  • Gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézése
  • Gazdasági témájú levelezések intézése.

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szakterületen végzett legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Word felhasználói szintű)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés.

Munkavégzés helye:

Budapest.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a gazdasag@opsz.hu e-mail címen lehet.

További lehetőségek:

  • Gyakorlott, nyugdíjas munkavállalók 4 – 6 órás munkaidőben
  • Megbízásos jogviszony, vagy számlaképes egyéni vállalkozó
  • Betanulás után távmunka, otthoni munkavégzés neten keresztül.